GALÉRIA

Nemocnica novej generácie Bratislava bude súčasťou novovznikajúcej štvrte Bory. Architektonický návrh budovy vychádza z medicínskych procesov, ktoré sa budú v nemocnici uplatňovať. Dôraz sa pritom kladie na vysokú bezpečnosť a komfort pacientov.

galery left

Prečítajte si

Na bratislavských Boroch vyrastá nemocnica novej generácie

14 špičkových operačných sál, urgentný príjem novej generácie, osem intímnych pôrodných izieb namiesto boxov, robotická prípravovňa liekov, zdravotná starostlivosť organizovaná v multidisciplinármych programoch, inovatívne procesy a moderné rádiodiagnostické vybavenie, jednolôžkový štandard pre pacienta či liečivé prostredie. Aj taká bude prvá koncová nemocnica novej generácie siete Svet zdravia, ktorá práve vyrastá na bratislavských Boroch.

VIAC...

Nemocnica novej generácie Bratislava Bory
7 princípov Nemocnice novej generácie Bratislava

Cieľom je poskytovať pacientom z celého Slovenska akútnu a intervenčnú zdravotnú starostlivosť na najvyššej európskej úrovni.

VIAC...

Premiéra Nemocnice novej generácie v Bratislave

Pozývame vás na IXPO - najväčší technologický festival na Slovensku, ktorý sa uskutoční v dňoch 26. - 28. apríla 2019 na Tyršovom nábreží v Bratislave. Nemocnica novej generácie bude mať na tomto podujatí veľkú verejnú premiéru. Využite jedinečnú príležitosť sa osobne zoznámiť s týmto unikátnym projektom a vyskúšať si nevšedné medicínske technológie priamo v prezentačnom stánku.

VIAC...

Chcete dostávať novinky o novej nemocnici?

  • Vložiť CV