Premiéra Nemocnice novej generácie v Bratislave

Pozývame vás na IXPO – najväčší technologický festival na Slovensku, ktorý sa uskutoční v dňoch 26. – 28. apríla 2019 na Tyršovom nábreží v Bratislave. Nemocnica novej generácie bude mať na tomto podujatí veľkú verejnú premiéru. Využite jedinečnú príležitosť sa osobne zoznámiť s týmto unikátnym projektom a vyskúšať si nevšedné medicínske technológie priamo v prezentačnom stánku.

Dohodnite si stretnutie

Pozývame vás na osobné stretnutie v našom stánku so zástupcami projektového tímu Nemocnice novej generácie Bratislava Bory.

Pokiaľ máte záujem o vstupenku na tento unikátny festival a zároveň máte otázky na náš projektový tím, prosíme vás o vyplnenie formulára do nedele 21. apríla 2019.

Dohodnite si stretnutie

Virtuálna realita

Poprechádzajte sa po hybridnej operačnej sále, zapnite si televízor v pacientskej izbe alebo si zahrajte virtuálnu hru a ochráňte našu nemocnicu pred baktériami.

CPL – Centrálna prípravovňa liekov

Oboznámte sa s technologickou inováciou, ktorá zvyšuje bezpečnosť pacientov a kvalitu prípravy liekov.

AGV – Automated guided vehicle

Predstavíme vám automaticky riadené logistické vozidlo slúžiace na rozvoz medicínskeho materiálu.

Viac o bohatom programe technologického festivalu IXPO nájdete na: www.ixpo.sk.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.